Робочі години з 9:00
до 19:00 (Пн-Нд)

Тканинні ролети в Черкасах

Популярний
Рулонні штори Jute Коричневий
2
24
3
Популярний
Рулонні штори Jute Кремовий
2
24
3
589 грн
Популярний
Рулонні штори Jute Шоколадний
2
24
3
Популярний
Рулонні штори Berlin Синій
2
24
3
265 грн
Популярний
Рулонні штори Berlin Голубий
2
24
3
265 грн
Популярний
Рулонні штори Berlin Зелений
2
24
3
265 грн
Популярний
Рулонні штори Berlin Лимонний
2
24
3
Популярний
Рулонні штори Berlin Малахітовий
2
24
3
Популярний
Рулонні штори Berlin Бузковий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Помаранчевий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Графітовий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Білий
2
24
3
265 грн
Рулонні штори Berlin Коричневий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Бордовий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Бежевий
2
24
3
265 грн
Рулонні штори Berlin Червоний
2
24
3
Рулонні штори Berlin Сірий
2
24
3
265 грн
Рулонні штори Berlin Рожевий
2
24
3
265 грн
Рулонні штори Berlin Кремовий
2
24
3
Рулонні штори Berlin Чорний
2
24
3
265 грн
Популярний
Рулонні штори LEN Чорний
2
24
3
229 грн
Популярний
Рулонні штори LEN Коричневий L-7439
2
24
3
Новинка
Рулонні штори Barvy Бежевий
2
24
3
449 грн
Рулонні штори Lazur Персиковий
2
24
3
Рулонні штори Lazur Кремовий
2
24
3
Рулонні штори Lazur Блакитний
2
24
3
Рулонні штори Lazur Білий (12 кольорів) Всі Розміри
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Lazur Жовтий
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Lazur Зелений
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Lazur Бордовий
2
24
3
Рулонні штори Lazur Коричневий
2
24
3
Рулонні штори Lazur Априкот
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Lazur Червоний
2
24
3
Рулонні штори Lazur Синій
12
12
12
299 грн
Рулонні штори Lazur Бежевий (12 кольорів) Всі Розміри
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Woda Коричневий 1839
2
24
3
Рулонні штори Woda Білий
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Woda Синій
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Woda Зелений
2
24
3
299 грн
Показано від 1 до 40 з 323 (всього сторінок: 9)

Тканинні ролети: види, забарвлення, переваги, особливості догляду

Тканинні ролети – простий та зручний варіант оформлення віконного отвору. Такі вироби не займають багато місця, не набирають пилу в свою структуру, за ними легко доглядати. Існує багато варіацій виконання такого віконного текстилю, кожен має переваги. Щоб виріб добре справлявся зі своїми функціями, його також потрібно правильно вибрати.

Що являють собою ролети

У нашому інтернет-магазині представлені такі популярні ролети, які не просто виглядають ефектно, але й ефективно захищають кімнату від сонячного світла. Це особливо актуально для спальні, дитячої, офісів та взагалі будь-якої кімнати з вікнами, що виходять на південь.

Тканинні ролети складаються з полотна, захисного короба, що направляють. Спеціальні фіксатори, які не дають їм зрушуватися по вертикалі. Ролети регулюються по довжині, полотно намотується на вал або навпаки розправляється.

Переваги тканинних ролет

Серед причин, чому варто купити такий текстиль для вікон:

  • універсальність. Такі моделі добре виглядають в інтер'єрі будь-якої кімнати в будинку, а також в офісі та громадських місцях;
  • простота керування. Механізм підйому/опускання наводиться в рух ланцюжком, що обертає вал;
  • легкість монтажу. Не потрібно докуповувати і встановлювати карниз, свердлити стіну. Встановити ролету можна безпосередньо на віконну стулку;
  • гіпоалергенність. Полотна ролет не набирають у собі пил, оскільки оброблені спеціальними складами. Тому не розвивається потенційно небезпечне зосередження патогенних мікроорганізмів та інших алергенів;
  • простота догляду. Залежно від типу полотна його можна прати, протирати вологою губкою, а іноді досить просто пропилососити;
  • естетичність та затишок. Такі ролети здатні зробити будь-яке приміщення максимально комфортним.

Тканинні ролети завдяки різноманітності дизайну та кольорів зможуть доповнити інтер'єр кімнати, стати цікавою його деталлю.

Критерії вибору тканинних ролет

Насамперед визначтеся з модифікацією, адже від грамотного її підбору залежать сприйняття інтер'єру, його цілісність. «Міні»-моделі мають компактні розміри та найскромнішу комплектацію. Підійдуть для кімнат невеликої площі, монтуються безпосередньо до шибки за допомогою пластикових кронштейнів або двостороннього скотчу.

Модифікація "смол" схожа на "міні", проте має жорсткішу конструкцію. За рахунок цього фіксація верхнього профілю надійніша, розміщений він за валом з тканиною, що покращує і естетичну складову.

«Універсал» – легка та практична модифікація. У таких моделях є алюмінієві напрямні. Можуть використовуватися в різних приміщеннях, у тому числі для великих вікон.

Наступний важливий параметр – тип тканини. Використовуються натуральні чи синтетичні матеріали. Перші обов'язково проходять спеціальну обробку складами, які унеможливлять проникнення в структуру матеріалу пилу та забруднень.

Прозорі ролети виготовлені з тонкого, але міцного тюлю. Для отримання єдиної композиції всі елементи забарвлюються вже зібраному вигляді, особливо це красиво виглядає в квітковому виконанні.

Як вибрати колір тканинних ролет

Особливе завдання - підбір кольору ролет, адже при всій своїй мініатюрності в інтер'єрі вони все ж таки виділяються. Щоб зробити дизайн гармонійним, дуже важливо правильно підібрати відтінок текстилю для вікон.

Популярні варіації та їх особливості:

  1. білий, світло-сірий. Це універсальні моделі, і головна їхня перевага – здатність візуально розширювати обсяг приміщення. Однак такі відтінки холодні, тому вони не підійдуть для вікон, що виходять на північ;
  2. жовтий. Сонячний, позитивний, життєрадісний, навіть якщо у пастельному виконанні. Допомагає налаштуватися на роботу, швидко приймати рішення. Підходить для холодних, північних приміщень, за рахунок яскравості ефективно компенсує нестачу сонячного світла. Доречний в інтер'єрах, у яких переважають синій, зелений та білий. Рекомендується використовувати ролети жовтого кольору у невеликих приміщеннях;
  3. зелений. Колір живої природи, він заспокоює, утихомирює. Доречний на вікнах у вітальні, спальні, кухні. Здатний заряджати енергією, тому часто використовується у дитячих кімнатах. Також гарне рішення для оформлення віконного отвору в майстерні творчих особистостей, оскільки сприяє розвитку внутрішньої гармонії;
  4. бузковий. Створює атмосферу таємничості, загадковості. Хороший варіант для творчої натури. Підходить для інтер'єрів, оформлених у холодних відтінках зеленого, червоного;
  5. коричневий. Часто зустрічається в сучасних інтер'єрах, це не дивно, адже уособлює стабільність, умиротворення. Ці тканинні ролети допоможуть відчути безпеку, внутрішній спокій.

Є багато моделей, що комбінують у собі кілька кольорів. Підбираючи такі, необхідно досягти паралелей із колірною палітрою, що використовується в інтер'єрі.

Як доглядати за ролетами

Матеріал має спеціальне просочення, воно виключає проникнення в структуру волокон пилу та глибоке вбирання забруднень. Щоб на поверхні не було плям, полотна слід час від часу пилососити. Робіть це акуратно, щоб матеріал не затягувався пилососом. Для цього бажано заручитись помічником під час прибирання.

Приблизно 2 рази на рік такі штори можна прати, проте якщо такої необхідності немає, то краще відмовтеся від такого догляду. Коли прання неминуча, використовуйте рідкий засіб і максимально делікатний режим. Дотримуйтесь рекомендацій, наведених в інструкції.

Є також метод сухого чищення із застосуванням спеціальної піни – вона за рахунок активного кисню швидко виводить забруднення, після чого залишається лише прибрати піну.

Замовляйте тканинні ролети в Manov

У нашому магазині представлений широкий асортимент тканинних ролет. Забарвлення на будь-який смак знайдете з геометричним орнаментом, квітковими принтами, однотонні. Виготовимо за вашими розмірами та збережемо максимально доступні ціни. Доставка готових тканинних ролетів здійснюється по всій Україні транспортними компаніями.