Робочі години з 9:00
до 19:00 (Пн-Нд)

Рулонні штори в спальню

Популярний
Ролети День Ніч Secret Чорний
2
24
3
Популярний
Рулонні штори LEN Чорний
2
24
3
229 грн
Популярний
Рулонні штори Berlin Лимонний
2
24
3
Популярний
Рулонні штори Jute Шоколадний
2
24
3
Популярний
Рулонні штори LEN Коричневий
2
24
3
Рулонні штори Barvy Фіолетовий
2
24
3
Рулонні штори Lazur Червоний
2
24
3
Рулонні штори Barvy Коричневий
2
24
3
Рулонні штори America Зелений
2
24
3
Рулонні штори Ikea Зелений
2
24
3
339 грн
Рулонні штори Ikea Помаранчевий
2
24
3
Рулонні штори Woda Червоний
2
24
3
299 грн
Рулонні штори Агат Зелений
2
24
3
Рулонні штори Акант Коричневий
2
24
3
Рулонні штори Натура Червоний
2
24
3
Рулонні штори Перла Блакитний
2
24
3
Рулонні штори Соломка Кремовий
2
24
3
Рулонні штори Соломка Чорний
2
24
3
Рулонні штори Топаз Зелений
2
24
3
Показано від 1 до 24 з 237 (всього сторінок: 10)

Рулонні штори – чудове рішення для вікон у спальні

Вікна в спальні без завіс роблять кімнату незатишною, холодною. У такому приміщенні немає відчуття безпеки та захищеності від цікавих очей. До того ж у вікна вночі потрапляє світло з вулиці, адже від того, наскільки темно в спальні, залежать якість сну та повноцінний відпочинок. Вирішити перелічені проблеми допоможуть рулонні штори, або тканинні ролети. Це практичне та водночас естетичне оформлення вікон, яке ідеально підходить для спальні.

Переваги рулонних штор

Система являє собою тканинне полотно зі спеціальним механізмом. Розміщують ролети на кожному склі окремо або закривають отвір повністю. Основні плюси рулонних штор:

  • захист від прямих сонячних променів;
  • можливість підібрати модель під будь-яке, зокрема нестандартне, вікно;
  • економія простору;
  • вільний доступ до підвіконня;
  • багатий вибір тканин та кольорів;
  • відсутність потреби в складному догляді;
  • приваблива для більшості покупців ціна.

Тканинні ролети для вікон можна поєднувати з тюлем. Ажурні фіранки не захищають спальню від сонця, але додають затишку та легкості приміщенню.

Види рулонних штор у спальню

Всі вироби відрізняються довжиною, товщиною, матеріалом виготовлення полотна. За конструкцією системи захисту від сонця бувають:

  1. Відкритого типу. Моделі оснащені валом, на який накручується полотно під час підіймання. Обертання відбувається завдяки ланцюжковому механізму збоку. На нижньому краї зафіксована планка для натягування полотна.
  2. Закритого типу. Ролети мають ті самі складові, як і при відкритій конструкції: вал, планка, механізм управління. Відмінністю є наявність напрямних П-подібної форми, а також короба для розміщення згорнутої штори. Така конструкція виключає просвіти між полотном та склом. Короб захищає штори в складеному вигляді від пилу та бруду.

При виборі типу конструкції системи враховуються дизайн спальні та індивідуальні вимоги до функціонала моделі.

За рівнем світлопропускання рулонні штори поділяються на такі види:

  • напівпрозорі або з перфорацією;
  • світловідбивні з просоченням DimOut;
  • повністю затемнені.

Дімаут забезпечує високий, до 80%, захист від проникнення світла в кімнату. Але найсприятливішим варіантом для спальні є блекаут. Щільний багатошаровий матеріал унеможливлює навіть найменше проникнення світла при закритих вікнах. Тому для мешканців мегаполісів, де навіть уночі через ліхтарі та машини не буває повної темряви, рекомендується купити в спальню саме варіант блекаут.

Як вибрати рулонні штори в спальню

Тканинні ролети однаково добре підходять для великих та маленьких приміщень. Під час вибору зверніть увагу на матеріал виготовлення полотна. Цей показник безпосередньо впливає на вартість та термін експлуатації виробу.

Найчастіше застосовується поліестер. Це зумовлено його високими експлуатаційними характеристиками, довговічністю та практичністю. Текстиль із поліефірного волокна дуже міцний, підходить для складних моделей.

Рулонні штори також виготовляють із натуральних тканин (наприклад, з бавовни або льону). Вони трохи поступаються за зносостійкістю поліестеру. До переваг відносять високу гігієнічність, легкий догляд, безпеку для здоров'я. Для поєднання переваг поліестеру та натуральних тканин виготовляють сумішеві полотна.

При покупці виробу, крім матеріалу, важливо звернути увагу на колір моделі. Штори повинні гармонійно вписуватись у загальний інтер'єр кімнати. Дизайнери також радять звернути увагу на розташування вікон:

  • для північної сторони більше підійде золота, теракотова, помаранчева палітра;
  • для південного варіанта розташування отворів краще вибирати синій, блакитний, сріблястий та інші холодні тони;
  • східні вікна прикрасять білі, рожеві кольори.

Що стосується західної сторони, то сюди не рекомендуються помаранчеві чи червоні моделі. Невідповідним також вважається зелений колір. Дизайнери вважають, що в оформленні вікон із західного боку краще надати перевагу нейтральним відтінкам, наприклад, бежевим або сірим, а також їхньому поєднанню.

Які нюанси враховувати при виборі

При покупці рулонних штор важливо враховувати стиль приміщення. Ролети повинні поєднуватись з іншими елементами інтер'єру або, навпаки, створювати контраст.

У спальні з оздобленням стін із каменю та дерева підійдуть вироби з натуральних матеріалів однотонного забарвлення або з квітковими візерунками.

Також важливо враховувати розміри приміщення та вікон. Для маленьких кімнат з невеликими отворами вибирають мініролети світлих відтінків, які візуально розширюють простір. У просторій спальні добре виглядають полотна яскравих кольорів або з оригінальними малюнками. Але при виборі орієнтуйтеся на решту текстилю в кімнаті, щоб не порушити візуальну єдність.

Сьогодні в продажу представлений широкий асортимент виробів, що дозволяє підібрати та замовити відповідний варіант для будь-якої спальні. Якщо складно визначитися з моделлю, фахівці MANOV допоможуть зробити вибір, орієнтуючись на ваші уподобання та бюджет.


Каталог готових рулонних штор

По фактурі: Рулонні штори, З малюнком, Без малюнка

За призначенням: На кухню, На балкон, В офіс, У дитячу, На мансарду

За кольором: Бежеві, Білі, Бірюзові, Блакитні, Горчичні, Жовті, Зелені, Коричневі, Червоні, Кремові, Помаранчеві, Рожеві, Салатові, Сірі, Сині, Бузкові, Темно-коричневі, Чорні