Світло фільтрується м’яко: вдень тіні цікаво грають на стінах, а ввечері штори забезпечують приватність без “ефекту печерного затвора”.
Тканина твердого вигляду, механізм рухається плавно навіть після кількох підйомів та опускань, не скрипить і не “застрягає”.
розгорнути
Коричневі пліссе Джуно вибрав для кабінету. Виглядають солідно і дорого. Тканина щільна, не пропускає світла, коли це потрібно. Механізм працює чітко, без збоїв. Чудовий продукт.
Сірий колір — універсальний, доречний в будь-якому стилі. Тут він не надто темний, але й не занадто світлий — хороший баланс. Плісе щільне, не промацується наскрізь. Механізм без шуму, все плавно. Замовлення прийшло вчасно, упаковка була надійною.
розгорнути
Я вирішила оновити штори в спальні і обрала саме такі. Знаючи, що колір коричневий має нейтральну теплоту, сподівалася, що він додасть кімнаті м’якості та затишку — і він це зробив. Колір і атмосфера: коричневий відтінок не надто темний, але й не “злизаний” — він приносить тепло без “приглушеності”. Вдень штори пропускають м’яке світло, ввечері — забезпечують приватність.
розгорнути
Vanilla колір дуже приємний — теплий, м’який відтінок, який створює затишок. Плісе має легку текстуру, але забезпечує помірне затінення. Механізм “день-ніч” працює чітко, тканина не «садиться». Єдиний мінус — потребує акуратного миття, щоб не втратити форму.
розгорнути
Дуже задоволена вибором — сірий відтінок виглядає елегантно й не перебиває інтер’єр. Матеріал якісний, тканина щільна, але не темна настільки, щоб робити кімнату «замкненою». Встановлення пройшло легко, менеджери підказали нюанси виміру й монтажу.
розгорнути
Мене вразив його холоднувато-нейтральний тон — він «викреслює» вікно, але не домінує над простором.
Штора м’яко фільтрує світло: вдень кімната наповнюється ніжною напівтінню, а ввечері вдається досягнути приватності без надмірної темряви.
Матеріал справді виглядає якісним: поверхня рівна, механізм рухається плавно, немає сторонніх звуків навіть при кількох підйомах і опусканнях.
розгорнути
Білі пліссе Фьюжн візуально збільшили невелику кухню. Виглядають легко і повітряно. Дуже практичні – не вбирають запахи, легко чистяться. Управління плавне, конструкція надійна.
Плісе Альбедо Дуо в сірому кольорі - це сучасно та функціонально. Регулювання висоти та кута нахилу ламелей дуже зручне. Зовні виглядають як жалюзі та штори в одному. Для офісу – саме те.
Бежевий варіант — чудовий середній тон: не надто світлий, не занадто темний. Добре маскується до нейтральних інтер’єрів. Дует-механізм рухається плавно, тканина не зморщується. Доставка була оперативною, менеджери пояснили деталі встановлення. Загалом — гарна якість за свою ціну.
розгорнути